Kariera | Contweb

Kariera

Contweb – Agencja Marketingu Internetowego

poszukuje osoby na stanowisko

COPYWRITER

Jeśli:

  • potrafisz opisać skomplikowany proces w sposób jasny, prosty i czytelny
  • opisywać produkty w sklepie internetowym
  • tworzyć artykuły sponsorowane
  • umiesz redagować teksty i poprawiać błędy innych
  • po prostu… pisać, ale bardzo dobrzeto właśnie Ciebie poszukujemy!

PRACA NA MIEJSCU, W OPOLU, W SIEDZIBIE FIRMY.

Opis stanowiska:

– tworzenie opisów produktów, tekstów reklamowych, tekstów na strony www oraz tekstów seo

Wymagania:

  • doświadczenie w pisaniu tekstów na potrzeby Internetu czyli np. opisy produktowe, teksty seo
  • mile widziane osoby studiujące
  • praktyczna znajomość social media, zagadnień marketingu internetowego
  • wysokie umiejętności perswazyjne, własna inicjatywa
  • umiejętność pisania językiem korzyści
  • umiejętność pracy w grupie
  • otwarty i twórczy umysł

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • ciekawe i ambitne projekty marketingowe, pracę dla największych marek w Polsce

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie cv.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)”.