Blog

1000 znaków ze spacjami – ile to stron?

Blog

1000 znaków - ile to stron

W copywritingu, ghostwritingu, stosuje się kilka rodzajów wycen. Najpopularniejszą metodą rozliczania jest wycena treści za 1000 znaków ze spacjami. Ile to jest? Czy 1000 znaków można przeliczać na strony? Cóż, 1000 znaków stanowi może 1/5 strony A4.

  • 1000 znaków ze spacjami (zapisuje się jako 1000 zzs)
  • 1000 znaków bez spacji (zapisuje się jako 1000 zbs)

Poniżej prezentujemy tekst o długości 1000 znaków ze spacjami i jak można się domyślić, nie zajmuje on kilku stron, nawet jednej, tylko jakąś część.

“Copywriting, ghostwriting to pisanie tekstów, artykułów, ebooków, a nawet książek i innych treści na zlecenie – dla osoby prywatnej bądź firmy. Dla kopirajterów, to nowy sposób zarabiania, który daje możliwość zdalnej pracy. Jeśli natomiast lubi się współpracę w grupie, kopirajter znajdzie pracę w każdej agencji content marketingu, agencji copywritingu czy nawet agencji reklamowej bądź agencji seo.

Dlaczego firmy poszukują copywriterów? Przede wszystkim Internet nie istniałby bez kogoś, kto tworzy treści. Strony internetowe, blogi, sklepy są wypełniane wieloma treściami. Dobre treści przyciągają internautów, zachęcają do czytania.

Internet wymusza na nas tworzenie nowego contentu, dlatego powstał tak piękny zawód – copywriter. To on odpowiada za pisanie takiej treści, której celem jest zazwyczaj przekazanie wiedzy bądź po prostu sprzedaż. Na szczęście zawód kopirajtera z całą pewnością będzie jeszcze istniał przez wiele lat, aczkolwiek kto wie, w jakim kierunku pójdzie najpopularniejsza wyszukiwarka Google…”

 

 

One thought on “1000 znaków ze spacjami – ile to stron?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *