Artykuły eksperckie

Przygotujemy dla Ciebie specjalistyczne teksty, które podkreślą profesjonalizm i prestiż Twojej firmy.

Artykuły eksperckie to nowa forma content marketingu, która niesie ze sobą wiele korzyści. Wynika to przede wszystkim z jego charakteru – nie jest on jawną formą reklamy, a oferuje odbiorcom wartościowe treści. Dlaczego warto publikować teksty eksperckie?

 

Artykuły tego typu są zazwyczaj zamieszczane na blogach firmowych lub innych stronach internetowych. To specjalistyczne teksty, które odnoszą się do branży, w której działa firma i związanych z nią zagadnień. Treści są jednak przekazane w jasny sposób, zrozumiały nawet dla laików. Mówiąc krótko, artykuł ekspercki musi być fachowy, ale nie może być zbyt trudny w odbiorze. Teksty tego rodzaju powinny być napisane w ciekawy sposób – tak, by odbiorcy (potencjalni klienci firmy) zostali zainteresowani tematem.

 

Jakie korzyści może przynieść firmie publikacja artykułów eksperckich?

 

  • zwiększenie świadomości marki
  • zwiększenie sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy – jako profesjonalnego przedsiębiorstwa, które posiada fachową kadrę, odpowiednie doświadczenie i wiedzę
  • wpływa na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach

 

Jeśli jesteś zainteresowany tą formą promocji, możemy przygotować teksty eksperckie dla Twojej firmy. Gwarantujemy Ci, że zanim przystąpimy do pisania, przeprowadzimy dokładny research związany z tematem oraz branżą. Nie publikujemy tekstów bez Twojej akceptacji – każdy artykuł możesz więc sprawdzić pod kątem merytorycznym.

 

Szukasz kompleksowej obsługi? Sprawdź nasze usługi z zakresu prowadzenia bloga czy social media.