Teksty poradnikowe

Obecnie poszukujemy większości informacji w internecie. Jeśli chcemy znaleźć sposoby na przeprowadzenie dobrej konferencji, wówczas wpiszemy w Google frazy takie jak: „sposoby na dobrą konferencję”, „jak przeprowadzić konferencję” oraz wiele innych.

To właśnie dlatego tak silną formą promocji firm stały się artykuły poradnikowe, które tłumaczą krok po kroku oraz doradzają użytkownikom.

Teksty na zamówienie

Tego typu teksty pisane na zlecenie przedsiębiorstw charakteryzują się dwoma czynnikami: nawiązują do branży, w której działa firma oraz dają czytelnikom wartościową, interesującą wiedzę.

W artykułach pisanych na zamówienie na pierwszym planie jest ciekawa treść – porady czy inspiracje, które odbiorca może wykorzystać w swoim codziennym życiu. Twój produkt nie znajdzie się w centrum komunikatu, ale stanie się sposobem na rozwiązanie problemów czy potrzeb czytelnika.

Dlaczego warto publikować teksty poradnikowe?

  • Po pierwsze, artykuły poradnikowe nie przypominają wyglądem tego, czego odbiorcy nie lubią najbardziej – czyli nachalnych reklam. Tekst nie zachwala zalet danego produktu, nie przedstawia powodów, dla których „musisz go mieć”.
  • Po drugie, ta forma daje czytelnikowi przydatne i ciekawe informacje. Odbiorca dostaje wartościową wiedzę, która będzie dla niego użyteczna w przyszłości.
  • Po trzecie, takie działanie sprawi, że Twoja firma będzie postrzegana pozytywnie – jako ta, której jedynym celem nie jest tylko sprzedaż, ale ofiarowanie konsumentom czegoś od siebie.

teksty na zamówienie

Jak działamy?

Tworzenie każdego tekstu na zamówienie poprzedzamy szczegółowym researchem – sprawdzamy, jakich treści poszukują internauci, dokształcamy się w zakresie związanym z tematem i całą branżą.

Po zebraniu informacji, selekcjonujemy słowa kluczowe, na podstawie których tworzymy cały tekst. Dzięki temu masz gwarancję, że artykuł będzie nie tylko interesujący i fachowy, ale i skuteczny, gdyż zawartość w tekście odpowiednich słów kluczowych sprawia, że Twoja strona internetowa zyskuje na pozycji w wynikach wyszukiwania.