Technologia

My – uwielbiamy naszą technologię.
Ty ją pokochasz, gdy zobaczysz, jak wiele może dla Ciebie zrobić!

 

Tworząc kampanie reklamowe w Internecie, wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę, ale również najlepsze narzędzia i oprogramowania.

Analytics dostępny 24/7

 

Zależy Ci na tym, aby śledzić na bieżąco prowadzoną kampanię marketingową ? Contweb zapewni Ci wgląd do pulpitu z informacjami o Twoim serwisie internetowym. Dostęp o każdej porze dnia i nocy, przez 24/7. Zobaczysz, ilu potencjalnych klientów odwiedziło Twój serwis, ilu skontaktowało się z Tobą przez formularz, w jaki sposób trafili do Ciebie odbiorcy. Sprawdzisz wszystko co jest możliwe, a nawet i więcej!

Raporty seo

SEO – monitoruj pozycję strony w wyszukiwarkach

 

Korzystamy z narzędzia, które śledzi Twoją stronę pod kątem wybranych fraz. Możesz przeglądać tygodniowe wykresy skuteczności osiąganych pozycji, sprawdzać, jak każdego dnia Twój serwis pnie się w górę. Wszystko zobaczysz i przekonasz się, jak strona zdobywa upragnione pozycje w wyszukiwarkach.

Na tym nie koniec!

Pisanie tekstów do newslettera

Na Twoje życzenie wyślemy newsletter do klientów

 

Interesuje Cię mailing na szeroką skalę? Nie ma problemu. Poprowadzimy kampanie marketingowe promujące Twoje towary i usługi. Stworzymy wspaniałą ofertę, od której Ty i Twoi subskrybenci nie oderwą wzroku. Wysyłaj do swoich klientów newsletter i na bieżąco informuj ich o nowościach.