Pozycjonowanie stron www

Zajmiemy się kompleksowym pozycjonowaniem - od audytu Twojej strony po działania SEO w internecie.

Sam fakt posiadania strony internetowej nie wystarcza do pozyskania nowych klientów. Konieczne jest podjęcie działań, które sprawią, że nasza strona będzie wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu określonych fraz kluczowych. Dzięki naszemu doświadczeniu z zakresu copywritingu oraz pozycjonowania, możemy zająć się kompleksową obsługą SEO Twojej firmy.

 

Swoje działania w zakresie pozycjonowania opieramy na dwóch głównych zadaniach: optymalizacji strony oraz link buildingu. Optymalizacja polega na dostosowaniu treści na stronie do wymogów wyszukiwarek – przede wszystkim skupiamy się na stosowaniu słów kluczowych i tworzeniu unikalnych tekstów. Sprawdzamy również opisy grafik, video czy obecność wewnętrznych odnośników.

 

Potem podejmujemy działania z zakresu pozyskiwania wartościowych zewnętrznych linków. Mogą one polegać na dodawaniu Twojej strony do katalogów czy publikowaniu artykułów na innych stronach.

 

SEO nie jest jednorazową czynnością. Wymaga bieżących działań, gdyż wyniki wyszukiwania ulegają ciągłym zmianom. Gwarantujemy Ci pełną obsługę w tym zakresie – monitorujemy na której pozycji w wyszukiwarce znajduje się strona www Twojej firmy, a w razie spadku podejmujemy natychmiastowe działania mające na celu przywrócenie jej na czołowe pozycje.

 

Sprawdź także naszą ofertę pozycjonowania firm w określonej lokalizacji oraz SEO dla sklepów internetowych.