Blog firmowy - inwestycja na lata

Blog firmowy jest długoterminową inwestycją, gdyż raz opublikowane artykuły nie tylko budują Twoją wizerunek w internecie, ale przekładają się na pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Prowadzenie bloga firmowego możesz powierzyć nam! Przygotujemy tematy, napiszemy unikalne i ciekawe teksty, a potem co miesiąc będziemy je publikować na Twojej stronie lub w sklepie internetowym. Dodamy także zdjęcia oraz odpowiednio sformatujemy treści (nagłówki, wypunktowania, linkowanie).

Stworzymy i poprowadzimy bloga firmowego, dzięki któremu:

 1. Twoja firma zostanie intelektualnym liderem w swojej branży.
 2. Serwis internetowy przekształci się z internetowej broszury reklamowej w tętniące życiem centrum spotkań.
 3. Blog umożliwi nawiązanie relacji z klientem.
 4. Zyskasz zaufanie potencjalnych klientów.
 5. Poprawisz pozycję w wynikach wyszukiwania.

ZERO nudy. SETKI pomysłów.

Podczas prowadzenia bloga firmowego koncentrujemy się na Twojej branży. Nie piszemy długich tekstów, gdyż takie nudzą i męczą, a poza tym niestety odstraszają. Tworzymy treść, która zainteresuje czytelników, jest łatwa w odbiorze oraz zawiera słowa kluczowe.

Publikujemy m.in.

 • praktyczne porady;
 • informacje o zbliżających się wydarzeniach w branży;
 • recenzje artykułów;
 • analizy i spostrzeżenia na temat bieżących trenów.

Pomysłów jest wiele, ale zanim Ci je przedstawimy, to szczegółowo analizujemy Twoją działalność i branżę.

blog firmowy prowadzenie i pisanie tekstów

blog firmowy cennik

Właściwa treść. Właściwi odbiorcy. Właściwy czas.

Opracowujemy strategię marketingową treści na bloga, która pomoże osiągnąć wspólne założenia. Stworzymy spójny plan, koncentrujący się na wprowadzeniu właściwej treści do właściwych odbiorców w odpowiednim czasie.

Od momentu rozpoczęcia wstępnych konsultacji, aż do stworzenia tekstów, poprzez ich ocenę i analizę popartą raportami – jesteśmy dla Ciebie. Zespół Contweb wykorzystuje całą swoją twórczość i wiedzę, pomagając w dotarciu Twojej firmy do odpowiedniej grupy docelowej.

logo allegro portfolio agencji copywriterskiej
logo hollypowder portfolio nagencji copywriterskiej
logo chillimili - wspołpraca z agencją copywritingu
logo techmed - portfolio agencji copywriterskiej

Tworząc strategię marketingową treści na bloga,
kolejno wykonujemy poszczególne kroki:

Wykonujemy szczegółową analizę Twojego rynku i przedstawiamy zalecane przez nas słowa kluczowe. Przygotowujemy strategię i plan działania opracowany na każdy miesiąc.

Każdy artykuł właściwie optymalizujemy po to, aby pojawił się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania dla konkretnej frazy kluczowej. Jeśli prowadziłeś już wcześniej własnego bloga, wrócimy do wpisów i odpowiednio je przygotujemy na potrzeby wyszukiwarek i internautów.

Opracowując kalendarz, bierzemy pod uwagę sezonowość w Twojej branży, czas wolny klientów np. wakacje bądź też godziny, w których najlepiej jest opublikować wpis. Ustalamy częstotliwość publikacji wpisów oraz ich formę np. czy będą to newsy, czy może spostrzeżenia na dany temat. Co miesiąc przygotowujemy dla Ciebie listę tematów, które warto poruszyć na firmowym blogu.

Wiemy, jak pisać. Wiemy, jak zwrócić na siebie uwagę. Wszystkie nasze materiały tworzymy dla Twojej firmy. W formie pisemnej przekazujemy myśli i idee, odpowiedzi na nurtujące pytania. W rezultacie otrzymujesz wzrost zaangażowania i sprzedaży.

Co miesiąc przygotowujemy dla Ciebie analizę najczęściej czytanych wpisów. Poza tym otrzymujesz pełen raport z informacjami takimi jak:

 • ile czasu internauci poświęcają na czytanie Twojego bloga;
 • co najbardziej im się podoba;
 • w jaki sposób trafiają do Twojego bloga;
 • które treści zwracają ich szczególną uwagę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
JUŻ TERAZ!

Napisz wiadomość lub zadzwoń +48 883 551 888

Kontakt