Jak wygląda współpraca?

Stworzymy każdą treść na Twojego bloga!

Tworząc strategię marketingową treści na bloga, kolejno wykonujemy poszczególne kroki:

1. Badamy rynek. Wybieramy najlepsze słowa kluczowe.

 

Wykonujemy szczegółową analizę Twojego rynku i przedstawiamy zalecane przez nas słowa kluczowe. Przygotowujemy strategię i plan działania opracowany na każdy miesiąc.

2. Optymalizujemy każdy tekst. Nawet Twoje wcześniejsze wpisy.

 

Każdy artykuł właściwie optymalizujemy po to, aby pojawił się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania dla konkretnej frazy kluczowej. Jeśli prowadziłeś już wcześniej własnego bloga, wrócimy do wpisów i odpowiednio je przygotujemy na potrzeby wyszukiwarek i internautów.

3. Opracowujemy kalendarz redakcyjny.

 

Opracowując kalendarz, bierzemy pod uwagę sezonowość w Twojej branży, czas wolny klientów np. wakacje bądź też godziny, w których najlepiej jest opublikować wpis. Ustalamy częstotliwość publikacji wpisów oraz ich formę np. czy będą to newsy, czy może spostrzeżenia na dany temat. Co miesiąc przygotowujemy dla Ciebie listę tematów, które warto poruszyć na firmowym blogu.

4. Publikujemy oryginalne i unikalne treści.

 

Wiemy, jak pisać. Wiemy, jak zwrócić na siebie uwagę. Wszystkie nasze materiały tworzymy dla Twojej firmy. W formie pisemnej przekazujemy myśli i idee, odpowiedzi na nurtujące pytania. W rezultacie otrzymujesz wzrost zaangażowania i sprzedaży.

5. Przesyłamy raporty. Analizujemy. Rozmawiamy.

 

Co miesiąc przygotowujemy dla Ciebie analizę najczęściej czytanych wpisów. Poza tym otrzymujesz pełen raport z informacjami takimi jak:
– ile czasu internauci poświęcają na czytanie Twojego bloga
– co najbardziej im się podoba
– w jaki sposób trafiają do Twojego bloga
– które treści zwracają ich szczególną uwagę.