Korekta tekstów pod SEO

Nie poprawiamy tylko błędów ortograficznych i stylistycznych. To za mało. Tak naprawdę poprawiamy teksty po to, aby dwóch odbiorców było w pełni zadowolonych: klienci i roboty wyszukiwarek.

Teksty interesujące, przekonujące, proste w odbiorze.

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Klienci nie dokonują zamierzonego celu na Twojej stronie? Bądź dlaczego bardzo szybko opuszczają Twój serwis?

Jedną z przyczyn wysokiego współczynnika odrzuceń są nieodpowiednie treści. Tobie mogą się one podobać, lecz Internauci mogą je odbierać zupełnie inaczej.

Jak to wygląda w praktyce?

Analizujemy Twoje treści, poszukujemy informacji, badamy słowa kluczowe, pod którymi powinieneś pojawić się w wyszukiwarce. Śledzimy konkurencję, zbieramy dodatkowe materiały, a potem już tylko piszemy. Nigdy nie zapominamy o unikalności każdego zdania. Nikt nie może mieć takich samym tekstów, jak Ty. W ten sposób docenią Cię nie tylko potencjalni Klienci, ale i wyszukiwarki.

korekta tekstów poprawa tekstów

teksty sprzedażowe

Poszukujemy najlepszych możliwości.

Wykorzystując nasze doświadczenie w pisaniu tekstów, psychologię sprzedaży, umiejętności perswazji i wpływu oferujemy korektę tekstów na Twoją stronę internetową. Poszukujemy możliwości, dzięki którym słowa przełożą się na większe zyski.