Pozycjonowanie stron internetowych

Sam fakt posiadania strony internetowej nie wystarcza do pozyskania nowych klientów. Konieczne jest podjęcie działań, które sprawią, że strona www będzie wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwania po wpisaniu określonych fraz kluczowych. Dzięki naszemu doświadczeniu z zakresu copywritingu oraz pozycjonowania stron internetowych, możemy zająć się kompleksową obsługą SEO Twojej firmy.

Swoje działania w zakresie pozycjonowania stron opieramy na dwóch głównych zadaniach: optymalizacji strony oraz link buildingu. Optymalizacja polega na dostosowaniu kodu i treści na stronie www do wymogów wyszukiwarki np. Google. Skupiamy się na stosowaniu słów kluczowych i tworzeniu unikalnych tekstów. Sprawdzamy również opisy grafik, wideo, a także wprowadzamy linkowanie wewnętrzne.

SEO jest potrzebne każdej stronie www

Po optymalizacji strony internetowej, podejmujemy działania z zakresu pozyskiwania wartościowych zewnętrznych linków.

SEO nie jest jednorazową czynnością. Wymaga bieżących działań, gdyż wyniki wyszukiwania ciągle ulegają zmianom. Gwarantujemy pełną obsługę w tym zakresie – monitorujemy na której pozycji w wyszukiwarce znajduje się strona www Twojej firmy, a w razie spadku podejmujemy natychmiastowe działania mające na celu przywrócenie jej na czołowe pozycje.

Sprawdź także naszą ofertę pozycjonowania firm w określonej lokalizacji oraz pozycjonowania sklepów internetowych.