Co to jest SEO copywriting?

Seo copywriting mówi wyszukiwarce, czym się zajmujesz. To treść, która niesie przekaz oraz zawiera odpowiednią ilość najpopularniejszych i wyselekcjonowanych fraz wyszukiwanych przez Twoich klientów.

Przełomowa technika seo copywritingu pozwala podnieść pozycję Twojego serwisu w wynikach wyszukiwania Google. Mało tego. Copywriting seo zmusza użytkowników do działania. To najbardziej zaawansowane zdania, pełne porównań, idealnie wybranych słów kluczowych dla Twojej branży. Nasz seo copywriting przynosi zdumiewające możliwości, ponieważ nie tylko pozycjonuje serwis www, ale w pełni odzwierciedla potencjał Twojego biznesu.

Trudny, ale jak efektowny!

Tylko wartościowe słowa kluczowe, generują wartościowy ruch na stronie! Łącząc wszystkie taktyki pisania tekstów seo, tworzymy treść, która sprzedaje i pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania.

TWORZĄC TEKSTY SEO DLA SERWISU WWW, STOSUJEMY NAJLEPSZE
I SPRAWDZONE SPOSOBY, JAK:

 • Wybór najlepszych słów dla serwisu

  Korzystamy z narzędzi propozycji słów kluczowych, badamy trendy wyszukiwania oraz czerpiemy inspiracje z Google Analytics. Te wszystkie kanały pozwalają nam wybrać najlepsze słowa kluczowe. Z nich dowiadujemy się, czego poszukują i oczekują Internauci od Twojego serwisu.

 • Badanie słów kluczowych pod względem częstotliwości

  Pisząc treści pamiętamy o tym, ile razy powinno wystąpić słowo kluczowe w obrębie strony internetowej. Analizujemy, które słowa kluczowe są najbardziej wartościowe dla Twojej firmy. Wiemy, w których miejscach w serwisie warto je umieścić, aby generowały ruch.

 • Badanie gęstości słów kluczowych

  Nie piszemy bezsensownie! Piszemy tak, aby klienci znaleźli informacje, aby w pełni rozumieli Twoją działalność.Wyobraźcie sobie tekst, który w każdym zdaniu zawiera te same frazy kluczowe. Tego nie można nazwać seo copywritingiem. To pobojowisko, nieczytelny bałagan, którego efektem jest natychmiastowe opuszczenie strony www. Proponujemy seo copywriting, w którym gęstość słów kluczowych w stosunku do wszystkich słów na stronie jest idealna!

 • Dywersyfikacja słów kluczowych

  Nie tylko stosujemy frazy kluczowe, ale również je urozmaicamy. Co to oznacza? Piszemy tak, że zamiast monotonnie używać jednego słowa kluczowego, odmieniamy je przez przypadki, stosujemy w liczbie pojedynczej i mnogiej, używamy synonimów, wyrazów o podobnym znaczeniu. Zabieg ten ma ogromny wpływ na pozycję serwisu www.

 • Stosowanie konkretnych nagłówków, opisów, wyliczeń

  Wiemy, jak stworzyć nagłówki, które nie tylko zachęcają do czytania, ale wysoko pozycjonują się w wyszukiwarce. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy pozycjonowaniu serwisów, doskonale zdajemy sobie sprawę, na co algorytmy wyszukiwarek zwracają uwagę w treści.

 • Interpunkcja, błędy

  Liczy się nie tylko zawartość merytoryczna, ale poprawność naszych tekstów.

 • Znaki diakrytyczne

  To wyrażenia zawierające ą, ę, ó, ć, ł, ś, ź, ż. Z doświadczenia wiemy, że znaki diakrytyczne oraz literówki mają olbrzymi wpływ na poziom ruchu w serwisie www. Dlatego w treściach umiejętnie stosujemy wybrane frazy, przyciągając w ten sposób na stronę sporą ilość użytkowników, nie pomijając ani jednego internauty.