Pozycjonowanie lokalne

Twoja firma to małe przedsiębiorstwo o lokalnym zasięgu? Chcesz znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, ale nie stać Cię na wysokie koszty pozycjonowania? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! W ramach naszych działań z zakresu SEO oferujemy pakiety lokalne.

Przed rozpoczęciem działań SEO możemy przygotować dla Ciebie stronę internetową ze wszystkimi treściami. Jeśli masz już portal swojej firmy, przeprowadzimy audyt. Sprawdzimy, czy strona spełnia wymogi wyszukiwarek i czy można wprowadzić jakieś zmiany, by była pozycjonowana wyżej.

Copywriting + SEO. Bardzo mocna kombinacja.

Celem naszych działań będzie dotarcie do jak największej liczby klientów w danej lokalizacji geograficznej: województwie, mieście, powiecie czy gminie. Świetnie sprawdzi się to w przypadku małych firm lub przedsiębiorstw, które otwierają nowy oddział w innym mieście. Sprawimy, że Twoja strona www będzie wysoko w wyszukiwarkach, jednocześnie nie nadwyrężając Twojego budżetu.

Teksty, które konwertują.

W ramach lokalnego SEO przeprowadzamy działania, takie jak:

  • research słów kluczowych – wybieramy te, które są najbardziej dopasowane do Twojej firmy;
  • optymalizacja strony – wprowadzamy w Twoim serwisie zmiany, dzięki którym będzie spełniała wymogi algorytmów wyszukiwarek
  • research konkurencji – sprawdzamy i oceniamy linki, które odsyłają na strony Twojej konkurencji;
  • pozyskiwanie linków – zdobywamy odnośniki do Twojej strony;
  • tworzenie treści;
  • analiza – na bieżąco śledzimy i analizujemy kampanię, dokonując ewentualnych zmian

pozycjonowanie strony www opole