pytania do agencji social media/copywritingu/ agencji content marketingowej

Pytania

Oto kilka najczęściej zadawanych pytań. Postanowiliśmy je zebrać w jednym miejscu oraz udzielić Wam odpowiedzi. Jeśli nie znalazłeś tu informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź e-mailowo! Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania 🙂

W jaki sposób można zlecić realizację tekstów?

Zezwoleniem na rozpoczęcie prac jest informacja zawarta w emailu. A więc jeśli zgodziłeś się na współpracę, wówczas przystępujemy do realizacji usługi. Często kontaktujemy się z telefonicznie bądź emailowo i zadajemy pytania w celu dopracowania tekstów oraz uzyskania najważniejszych informacji na temat branży. Następnie tworzymy treści i wysyłamy je na adres e-mailowy.

Co w przypadku, gdy stworzone treści nie satysfakcjonują mnie w 100% ?

Piszemy już ponad 6 lat i przez ten okres tylko raz zdarzyło się nam dokonać poprawek. Klientowi zależało na tym, aby uwzględnić i podkreślić branżowe słownictwo. Zrobiliśmy to.

 

Zawsze staramy się, aby nasz klient był w 100 % zadowolony. Dokonujemy korekty, uwzględniając Państwa uwagi. Natomiast jeśli z naszego punktu widzenia zasugerowane zmiany wydają się nierozsądne, z pewnością poinformujemy Cię o tym, a ostateczną decyzję pozostawimy Tobie.

Ile czasu zajmuje realizacja zamówionych tekstów?

To zależy od wielkości projektu. Staramy się, aby teksty były gotowe maksymalnie w ciągu 3 dni, włącznie z weekendami. Przed rozpoczęciem prac zawsze informujemy kiedy rozpoczynamy prace i na kiedy klient otrzyma treści.

Czy wystawiamy faktury?

Tak, oczywiście. Faktury VAT.

Ile kosztują teksty pisane na zamówienie?

To wszystko zależy od projektu. Niektóre teksty możemy sporządzić bardzo szybko, na inne będziemy potrzebować więcej czasu. Nasze koszty za stworzenie tekstów odzwierciedlają włożony czas, wysiłek oraz doświadczenie zebrane przez lata pisania. Wraz z realizacją tekstów oferujemy doradztwo np. w jaki sposób umieścić je w serwisie, aby zdobywały wyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Cennik za usługę copywritingu nie odbiega od innych w branży. Wierzymy, że nie jesteśmy drodzy, ani nie za tani ?

Czy istnieje możliwość sporządzenia bezpłatnej próbki tekstów?

Raczej nie, aczkolwiek zapraszamy do kontaktowania się i pytania w tej sprawie. Wiele przykładowych tekstów możesz odnaleźć na naszym blogu oraz napisać do nas, abyśmy podesłali przykładowe odnośniki do tekstów naszego autorstwa.

Czy możemy spotkać się, aby omówić szczegóły współpracy?

Pewnie! Z naszymi klientami kontaktujemy się emailowo, telefonicznie, ale również chcemy spotkać się i porozmawiać. Jeśli jesteś z woj. dolnośląskiego bądź opolskiego, możemy umówić się i uzgodnić szczegóły. W przypadku większych projektów możemy udać się nawet na drugi koniec Polski!

Jakie informacje potrzebne są do realizacji zlecenia napisania tekstów?Jakie informacje potrzebne są do realizacji zlecenia napisania tekstów?

Najlepszym rozwiązaniem jest uzupełnienie briefu i odesłanie go na nasz adres emailowy. Zawarte są w nim pytania takie jak:

  • Rodzaj tekstu (na stronę www, artykuł sponsorowany, tekst na bloga itp.)
  • Na jakie podstrony należy sporządzić treść? (strona główna, oferta, kontakt itp.)
  • Przewidywana ilość słów na stronie www
  • Czy sporządzić teksty pod pozycjonowanie (optymalizacja wraz z dobraniem odpowiednich słów kluczowych)
  • Termin wykonania