Social media

Zajmiemy się Twoim profilem w mediach społecznościowych.

Social media – konieczność dzisiejszych firm

 

Social Media i technologia mobilna zmieniły dzisiejszy sposób prowadzenia działalności gospodarczej oraz sposób dokonywania zakupów. Dobrze zaplanowana kampania social media może okazać się wspaniałym źródłem informacji oraz sprzedaży dla Twojej firmy. Za pośrednictwem social media, dostarczamy wielu atrakcji Twoim fanom. Stopniowo budujemy świadomość marki, zdobywamy lojalnych klientów i co najważniejsze… zwiększamy sprzedaż.

 

Zrealizujemy dla Ciebie:

  • Wydarzenia specjalne i promocje cenowe
  • Konkursy
  • Rabaty i kupony produktów
  • Ankiety

 

Dowiedzą się o tym nie pojedyncze osoby, lecz setki, a nawet dziesiątki tysięcy internautów.

Najlepsze kanały social media dla Twojej firmy.

 

Sukces social media nie jest zależny od ilości posiadanych profili. Tu chodzi o wybór najlepszych kanałów dla Twojej firmy, o zaangażowanie innych osób oraz zbudowanie potężnego źródła dystrybucji treści.

 

Przedsiębiorstwa, wielkie i małe firmy, już od lat budują relacje biznesowe na portalach takich jak: Facebook, Twitter, Pinterest bądź Instagram. Istnieją również inne portale, które doskonale sprawdzają się dla wybranych branż. Budowanie marki poprzez social networking to superwydajny marketing szeptany, prowadzący do zwiększenia dochodów.

 

Jeśli do tej pory firma nie funkcjonowała w sieciach społecznościowych, ma wiele do nadrobienia. Im szybciej zaczniemy, tym szybciej zachwyci Cię efekt.

Obsługa facebooka, google+, twittera,

Prowadzenie facebooka

Tworzymy profil, zarządzamy marką.

 

Dokładamy wszelkich starań, prowadząc profil firmy na portalach społecznościowych. Pilnie pracujemy nad tworzeniem atrakcyjnych treści, aktualizujemy logo, zdjęcia i inne elementy związane bezpośrednio z osobą, promowanym produktem lub firmą.

 

Nie posiadamy identycznych i dokładnie sprecyzowanych działań dla każdego klienta, gdyż z doświadczenia wiemy, że każdy z Was potrzebuje indywidualnego podejścia. Nadzorujemy liczbę polubień, wprowadzamy powiązanie treści z Twoją działalnością. Wszystkie wykonywane przez nas działania w social media są istotne właśnie dla Twoich widzów, potencjalnych klientów. Kochamy pomagać firmom!

Budujemy zaangażowanie – zyskasz nie widzów, lecz prawdziwych fanów

 

Zyskać zwolenników i fanów Twojej firmy – to jest nasz cel. Od momentu współpracy z nami, Twój firmowy profil to nie są już widzowie „widmo”, lecz prawdziwi uczestnicy angażujący się w rozmowy.

 

Dziś władzę ma ten, kto rozmawia ze swoimi klientami. Po to są media społecznościowe, aby klienci mogli wyrazić swoje zdanie, pomysły, aby mogli czuć się bezpieczni, korzystając z Twoich usług bądź produktów. Zbierając ich opinie, pomożemy zbudować produkt, markę i firmę na rynku.

 

Jesteśmy gotowi poprowadzić udaną kampanię w social media!

Obsługa facebooka, prowadzenie social media