Pozycjonowanie

Działania, które sprawią, że staniesz się widoczny w najpopularniejszych wyszukiwarkach

Pozycjonowanie, czyli popularne SEO (ang. Search Engine Optimization) jest niezbędnym elementem strategii marketingowej każdej firmy, która chce pozyskać klientów. SEO to wszystkie działania, które mają na celu pozycjonowanie Twojej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwań.

 

Czy wiesz, że większość internautów, poszukujących informacji w sieci, otwiera tylko kilka pierwszych wyników wyszukiwania? To dlatego SEO jest tak ważne – jeśli Twoja strona nie ma wysokiej pozycji, liczba wejść na witrynę będzie znikoma. Dzięki pozycjonowaniu serwisu internetowego, Twoja firma zyska większą ilość klientów, a marka stanie się bardziej rozpoznawalna.

Pozycjonowanie opiera się na dwóch głównych działaniach:

 

  • optymalizacji strony – dopracowaniu serwisu pod względem jego budowy, jakości i unikalności treści, a także kodu,
  • link buildingu – zdobywaniu wartościowych odnośników do strony.

O tym, jak wysoko znajdziesz się w wynikach wyszukiwania decydują algorytmy wyszukiwarki.

 

Pod uwagę brane są m.in. następujące kryteria:

 

  • jakość i unikalność treści na stronie,
  • wiarygodność i jakość linków do serwisu,
  • wiarygodność strony i łatwość jej obsługi,
  • czas ładowania serwisu,
  • obecność firmy w social media.

Zajmujemy się pełną obsługą w zakresie pozycjonowania strony www – przygotujemy treści, zajmiemy się link buildingiem oraz zaproponujemy Ci inne działania, które sprawią, że Twoja pozycja w wynikach wyszukiwania będzie wyższa. Jeśli masz już swój serwis internetowy, przeprowadzimy audyt, po którym otrzymasz od nas informacje dotyczące zmian, jakie wprowadzimy, by poprawić jego pozycjonowanie.

 

Każda nasza usługa jest dopasowana do specyfiki przedsiębiorstwa klienta. Nie powielamy tych samych schematów, nie proponujemy wszystkich tych samych rozwiązań. Cały proces obsługi jest nastawiony na zwiększenie Twojej widoczności w sieci.