Profesjonalne prowadzenie Facebooka

Obecnie to media społecznościowe, w szczególności Facebook, Instagram, Twitter czy nawet LinkedIn stanowią cenne źródło pozyskania nowych klientów. Posiadanie profili w social media może znacznie wpłynąć na Twój wizerunek.

Tworzymy profil, zarządzamy marką

Dokładamy wszelkich starań, prowadząc profil firmy na portalach społecznościowych. Pilnie pracujemy nad tworzeniem atrakcyjnych treści, aktualizujemy logo, zdjęcia i inne elementy związane bezpośrednio z osobą, promowanym produktem lub firmą.

Nie posiadamy identycznych i dokładnie sprecyzowanych działań dla każdego klienta, gdyż z doświadczenia wiemy, że każdy z Was potrzebuje indywidualnego podejścia. Nadzorujemy liczbę polubień, wprowadzamy powiązanie treści z Twoją działalnością. Wszystkie wykonywane przez nas działania w social media są istotne właśnie dla Twoich widzów, potencjalnych klientów. Kochamy pomagać firmom!

Budujemy zaangażowanie – zyskasz nie widzów, lecz prawdziwych fanów

Zyskać zwolenników i fanów Twojej firmy – to jest nasz cel. Od momentu współpracy z nami, Twój firmowy profil będą stanowić nie widzowie „widmo”, lecz prawdziwi uczestnicy angażujący się w rozmowy.

Dziś władzę ma ten, kto rozmawia ze swoimi klientami. Po to są media społecznościowe, aby klienci mogli wyrazić swoje zdanie, pomysły, aby mogli czuć się bezpieczni korzystając z Twoich usług bądź produktów. Pomożemy więc zbudować produkt, markę i firmę na rynku.

Jesteśmy gotowi poprowadzić udaną kampanię w social media! A Ty?

prowadzenie facebooka przez agencje

Dlaczego warto posiadać firmowy fanpage na FB?

  • na bieżąco można informować klientów o nowych promocjach, rabatach;
  • wzrost wiarygodności marki w Internecie;
  • wzrost świadomości produktu lub usługi;
  • wzrost ruchu na stronie firmowej;
  • budowa lojalności klientów wobec marki;
  • badanie rynku w czasie rzeczywistym;
  • możliwość udzielania się w ważnych konwersacjach dotyczących branży
    i firmy;
  • nadal nie każda firma ma swój profil w social media, dlatego posiadanie profilu np. na FB stanowi wyróżnienie się na tle konkurencji.

Jak wygląda prowadzenie Facebooka przez naszą agencję?

Przeprowadzamy kompleksowe badanie obecności Twojej firmy w social media. W ten sposób uzyskujemy informacje na temat mocnych i słabych stron oraz badamy szanse zaistnienia. Nasze podsumowanie to wynik analizy zawierający dane na temat ostatnich działań oraz rekomendacje na przyszłość.

Badamy Twoich regionalnych konkurentów i liderów w branży, a następnie prowadzimy dokładne dochodzenie ich obecności online (słowa kluczowe, grupa docelowa, w jaki sposób generują popyt oraz jaką przyjmują taktykę, aby generować konwersję). Ostatni etap naszej analizy stanowi burzę mózgów. Zbieramy pomysły na to, w jaki sposób wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji.

Opracowujemy strategiczny plan marketingowy treści wraz z konkretnymi celami biznesowymi. W tym celu powstaje kalendarz redakcyjny na pierwsze miesiące, który posłuży do monitorowania rezultatów.

Odświeżamy przestarzały wizerunek firmy, optymalizujemy istniejące informacje na temat działalności w mediach społecznościowych. W oparciu o nasze bogate doświadczenie, aktualizujemy i edytujemy wszystkie pola opisowe profilu. W ramach tego etapu wprowadzamy również zmiany wizualne jak: projekt tła i grafik związanych z marką.

Tworzymy nowe treści, a następnie publikujemy je na Twoim profilu na Facebooku. W ten sposób chcemy zwiększyć zaangażowanie klientów oraz zrealizować pozostałe, zamierzone cele.

Uważamy, że nie można czegoś zmierzyć, bez monitorowania 🙂 W związku z tym tworzymy raporty dotyczące kluczowych wskaźników. Wykorzystujemy dane w celu opracowania najlepszej strategii, która zapewni największy zwrot z inwestycji (ROI).

Preferujemy spotkania z klientami (spotkania video bądź w siedzibie). W ten sposób możemy wspólnie przeanalizować skuteczność naszych działań marketingowych, a także określić dalsze etapy współpracy przy prowadzeniu Facebooka.