Copywriting

Tworzymy wysokiej jakości teksty na zamówienie, prowadzimy blogi firmowe.

Obsługa social media

Profesjonalnie poprowadzimy Twoją firmę w social media.

CONTWEB - Agencja COPYWRITERSKA | Agencja CONTENT MARKETINGU

Nasza agencja copywriterska Contweb oferuje wszystko co jest potrzebne, aby zaistnieć w sieci: copywriting, prowadzenie firmowego bloga i social media, tworzenie tekstów na zamówienie. W zakres naszych usług wchodzi także: pozycjonowanie stron, reklama Google Ads oraz E-PR.

Oferujemy marketing social media, w tym doradztwo oraz zarządzanie profilami na portalach społecznościowych. Świadczymy usługi marketingowe dla firm i organizacji non-profit.

Bardzo chętnie doradzamy w wyborze platform społecznościowych. Wykorzystując obraz, tekst, wideo jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone cele.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, stosujemy sprawdzone strategie marketingu internetowego, które nie tylko poprawiają wizerunek firmy, ale, co ważniejsze, generują zyski. Contweb skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości usług marketingu online.

Chcemy zmaksymalizować obecność Twojej firmy w internecie. Możesz odnieść wrażenie, że obiecujemy cuda. Po prostu wiemy, co sprawi, że Twoja firma każdego miesiąca będzie generować zyski. Dzięki Wam, każdego dnia mamy okazję do rozwijania swoich talentów, doskonalenia się i osiągania wyznaczonych wspólnie celów.

Nie stosujemy jednej uniwersalnej strategii marketingowej dla wszystkich firm. Nasze usługi content marketingu są spersonalizowane, a więc przygotowujemy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Wspólnie rozmawiamy na temat konkretnych celów kampanii marketingowych.

Zrealizowanych tekstów

0+

Zrealizowanych tekstów
Zadowolonych klientów

0+

Zadowolonych klientów
lat doświadczenia

0+

lat doświadczenia

Dlaczego warto z nami współpracować?

ANGAŻUJEMY SIĘ

Gdy piszemy treści na temat firmy, podkreślamy istotne dane. Pytamy, gdy czegoś nie wiemy. Piszemy tak, jakbyśmy pisali dla siebie.

BUDUJEMY ZAUFANIE

Za pomocą słów wzbudzimy zaufanie wśród Twoich potencjalnych klientów. Pokażemy atuty oraz zachęcimy do podjęcia działania.

100% SATYSFAKCJI

Zależy nam na tym, aby świadczone przez nas usługi usatysfakcjonowały Cię w 100%. Kochamy to co robimy i nie dopuszczamy faktu, że coś mogłoby nie spełnić oczekiwań.

OSOBOWOŚĆ MARKI

Pokazujemy, że jesteś wyjątkowy. Nawet jeśli Twój biznes jest świeży, odkrywamy potencjał, coś, w czym jesteś najlepszy i czym odróżniasz się od konkurencji. Uwolnimy osobowość firmy i w pomysłowy sposób przedstawimy Twój biznes.

WYWOŁUJEMY POTRZEBĘ

Za pomocą słów i obrazów wywołamy potrzebę zakupu lub skorzystania z Twoich usług. Wzbudzimy zainteresowanie internauty oraz sprawimy, że natychmiast będzie gotów podjąć owocną współpracę!

PRZYSTĘPNA CENA

Genialny marketing internetowy nie musi kosztować milionów. Teksty napisane jasno, ujmująco, z przesłaniem, efektowne pozycjonowanie, setki fanów – to wszystko i jeszcze więcej możesz zrealizować już za mniejszą kwotę!

logo allegro portfolio agencji copywriterskiej
logo hollypowder portfolio nagencji copywriterskiej
logo fanimani - portfolio agencji copywriterskiej
logo techmed - portfolio agencji copywriterskiej
whitepress portfolio agencji copywriterskiej
logo-akademia współpraca z agencją copywriterską
logo autocar - współpraca z agencją copywritingu
logo chillimili - wspołpraca z agencją copywritingu
logo ringsport wspołpraca z agencją copywritingu
logo mrhash wspołpraca z-agencją copywritingu
logo pco- współpraca z agencją copywritingu
laza współpraca z agencją copywritingu
kocotkids współpraca z agencją
beds4dogs
współpraca z agencją marketingu